۲ نفر از عوامل حادثه تروریستی صفی‌آباد دزفول به دار مجازات آویخته شدند ++ نو رنگ

حکم اعدام دو نفر از عوامل حادثه تروریستی صفی‌آباد دزفول در زندان این شهرستان اجرا شد.

به گزارش خرداد به نقل ازخبرگزاری تسنیم ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری خوزستان،حکم اعدام دو نفر از عوامل حادثه تروریستی صفی‌آباد دزفول، بامداد روز یکشنبه 13 مردادماه سال جاری در زندان این شهرستان اجرا شد.

در همین راستا حجت‌الااسلام عبدالحمید امانت بهبهانی ضمن تائید اعدام اظهار داشت: این افراد با تشکیل گروه تروریستی، اقدام به بر هم زدن امنیت داخلی کشور، ارتکاب قتل عمدی، تهیه سلاح جنگی می‌کردند و در ماه محرم سال 94، با تیراندازی به سمت عزاداران شهر صفی‌آباد دزفول، شهادت دو نفر و مجروح شدن سه نفر از عزاداران شدند.

وی با اشاره به شناسایی و دستگیری عوامل عملیاتی گروه تکفیری و ترویستی تنها چند روز بعد از حادثه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی خوزستان، ادامه داد: با محاکمه این افراد، رای مقتضی درباره عوامل این حادثه تروریستی صادر و با تایید از سوی دیوان عالی کشور، بامداد روز یک‌شنبه رأی اعدام دو تن از آنان که به محاربه محکوم شده بودند، اجرا شد.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری خوزستان ادامه داد: سه نفر دیگر از عوامل این حادثه تروریستی به جرم معاونت در محاربه، مشارکت در تشکیل گروه تروریستی تکفیری بر علیه امنیت کشور، پشتیبانی گروه تروریستی به حبس طولانی مدت در تبعید محکوم شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *