دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی اخبار ريز و درشت از فوتبال ايران

بر پايه گزارش هندوستان تايمز، ” تانگ جينگوي ” ، سخنگوي فوتبال چين گفت: مارادونا در طول سفر به چين به هيچ وجه با مقامات فوتبال چين ملاقات نکرده و به پيشنهادهايي که در اين خصوص به وي مي شود هم اهميتي نمي دهد. وقتي از تانگ پرسيدند که آيا اين احتمال وجود دارد که مارادونا مربي تيم فوتبال ايران شود، گفت وقتي اين موضوع را با مارادونا مطرح کرده او هيچ چيزي نگفته و فقط لبخند زده است.
خوردبين: به حمايت از دايي خودمان را ممنوع المصاحبه کرديم
بازيکنان و کادر فني پرسپوليس به حمايت از علي دايي خودشان را ممنوع المصاحبه کردند. محمودخوردبين سرپرست پرسپوليس عنوان کرد: با توجه به تصميمي که از سوي کميته انضباطي براي علي دايي گرفته شده بازيکنان و کادر فني پرسپوليس خودشان را ممنوع المصاحبه کردند تا تکليف دايي مشخص شود.
پروين خطاب به بازيکنان استيل: به جاي مصاحبه به فکر ملوان باشيد
رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين به بازيکنان تيم فوتبال اين باشگاه توصيه کرد به جاي مصاحبه کردن، به گرفتن 3 امتياز مقابل ملوان فکر کنيد.علي پروين از روز يکشنبه و پس از 5 سال در تمرين استيل آذين لباس ورزشي برتن کرده و در تمرينات اين تيم حضور مستمري دارد.وي براي از بين بردن تنش ها در اين تيم و ايجاد رفاقت بيشتر ميان بازيکنان، خطاب به آنها گفت: امروز استيل آذين شرايط حساس و نامطلوبي دارد اما با يک پيروزي همه چيز مي تواند، تغيير کند و تيم در مسيري درست و موفقيت آميز قرار بگيرد.رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين افزود: بهتر است به جاي مصاحبه، تنها به گرفتن 3 امتياز مقابل ملوان فکر کنيد تا اين حرف و حديث ها و حاشيه ها دست از سر استيل آذين بردارد.پروين همچنين تاکيد کرد: حسين هدايتي رفيق خوب ماست. وي تا امروز براي اين تيم کم نگذاشته و اميدوارم با نتايج خوبي که در ادامه بازي ها مي گيريم، شرايط بهتر از گذشته شود.
سرمربي داماش گيلان برکنار شد”مارين پوشنيک ” سرمربي اسلوونيايي تيم فوتبال داماش گيلان به دليل کسب نتايج ضعيف اين تيم در مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه هاي کشور برکنار شد.اين تيم در چهار هفته اخير رقابت هاي ليگ دسته اول در سه بازي متوقف شده، يک باخت نيز در کارنامه اش به ثبت رسيده و با سه امتياز در رده دوازدهم گروه ” ب ” اين مسابقات قرار گرفته است.علي احمدي سراواني، مدير روابط عمومي باشگاه داماش گيلان با بيان خبر فوق گفت: از اين به بعد پوشنيک مي تواند به عنوان مشاور فني به همکاري اش با تيم داماش ادامه دهد.مدير روابط عمومي باشگاه داماش گيلان ادامه داد: گزينه هاي مختلفي مدنظر مسؤولان باشگاه براي هدايت تيم قرار داشت که در نهايت افشين ناظمي به طور موقت براي اين سمت انتخاب شد.ديدار تيم هاي فوتبال داماش گيلان و پرسپوليس تهران در مرحله يک هشتم نهايي رقابت هاي فوتبال جام حذفي باشگاه هاي کشور ساعت 30: 41 روز يکشنبه سي ام آبان ماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار مي شود.
گردان: همه حواس مان به قهرماني استدروازه بان تيم فوتبال ذوب آهن معتقد است حراست از دروازه اين تيم مانند حراست از دروازه تيم ملي است.شهاب گردان در آستانه ديدار تيمهاي فوتبال ذوب آهن اصفهان و سئونگنام کره جنوبي در فينال ليگ قهرمانان آسيا، اظهار داشت: ذوب آهن در اين دوره از مسابقه ها نماينده پرقدرت ايران بوده و بر اساس آنچه شنيده ام و حس کرده ام نگهباني از دروازه اين تيم در ميادين بين المللي مانند حراست از دروازه تيم ملي است. در اين رقابت ها نام ايران مطرح مي شود. اگر بتوانم از اين دروازه خوب نگهباني کنم مطمئناً حضورم در دروازه تيم ملي تضمين مي شود. سعي مي کنم در ديدار فينال اوج کار خودم را به نمايش بگذارم.
وي افزود: شرايط بازيکنان خيلي خوب است و تمام برنامه هاي آماده سازي طبق روال انجام مي شود. ممکن است ديگر تا پايان دوران بازيگري مان اين اتفاق نيفتد که بتوانيم به فينال ليگ قهرمانان آسيا برسيم. بازيکنان براي قهرماني هم قسم شده اند.گردان يادآور شد: شانس ذوب آهن و سئونگنام براي قهرماني در ليگ قهرمانان آسيا برابر است و هر تيمي بتواند از موقعيت هايش بهتر استفاده کند نتيجه لازم را مي گيرد. حضور در فينال فرصت استثنايي است و بايد به بهترين شکل از اين موقعيت استفاده کنيم. ذوب آهن براي رسيدن به فينال راه درازي را طي کرده و تيمهاي بزرگي را حذف کرده و مي تواند از تجارب قبلي خود در فينال استفاده کند.دروازه بان تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان تمرکز خوب بازيکنان، انسجام تيمي و همدلي بازيکنان را دلايل اصلي موفقيت اين تيم در مسابقه هاي ليگ قهرمانان دانست و گفت: فينال جاي غرور و اشتباه نيست. بازيکنان ذوب آهن به پختگي لازم رسيده اند و ششدانگ حواس شان قهرماني است.
تکرار تساوي تيم هاي فوتسال ايران و روسيهتيم ملي فوتسال ايران در ديداري تدارکاتي برابر روسيه به تساوي 3 بر 3 رسيد. تيم ملي فوتسال ايران از ساعت 71 ديروز در سالن پيروزي اصفهان و در حضور حدود 3 هزار تماشاگر در ديداري تدارکاتي به مصاف روسيه رفت.نيمه اول مسابقه بدون گل به پايان رسيد اما در نيمه دوم روسيه ابتدا 3 بر صفر پيش افتاد اما وحيد شمسايي، محمد طاهري و علي اصغر حسن زاده گل هاي ايران را به ثمر رساندند تا ايران بازي 3 بر صفر باخته را با تساوي 3 بر 3 عوض کند.دو تيم چندي پيش در جام جهاني کوچک که در برزيل برگزار شد به تساوي 2 بر 2 رسيده بودند. ايران در رده بندي جهاني در مکان چهارم و روسيه در مکان پنجم قرار دارد. امروز نيز اين دو تيم ديدار دوستانه ديگري را برگزار مي کنند.
پاداش ويژه براي مسي هاباشگاه مس کرمان براي برد برابر پرسپوليس در هفته پانزدهم ليگ برتر پاداش ويژ ه اي در نظر گرفته است. مسؤولان باشگاه مس به بازيکنانشان وعده داده اند در صورت برتري برابر پرسپوليس به غير از پاداش مصوب پيروزي در خانه مبلغي نيز به عنوان پاداش ويژه به آنها پرداخت خواهد شد.ديدار اين دو تيم ساعت 03:41 روز پنجشنبه در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار مي شود. مس کرمان 11 هفته است که شکستي نداشته و اکنون با 32 امتياز در رده پنجم جدول قرار دارد و پرسپوليس 72 امتيازي در مکان دوم جدول است.
مرفاوي: پرسپوليس و دايي منتظر شکستي تلخ باشندسرمربي مس کرمان در آستانه بازي حساس تيمش مقابل تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليسي ها بايد در بازي روز پنجشنبه برابر اين تيم در هفته پانزدهم ليگ برتر منتظر شکست باشند.
به گزارش شبکه ايران، مرفاوي با بيان اينکه بازيکنان و هواداران کرماني آماده شکست پرسپوليس در کرمان هستند، گفت: مس دو بازي گذشته خود را که از ديدارهاي حساس اين تيم بودند با پيروزي پشت سر گذاشته است و هم اکنون بازيکنان از روحيه بالايي برخوردار هستند.وي افزود: در کرمان به پرسپوليس باج نخواهيم داد و اين تيم بايد براي شکست خود را آماده کند. بازيهاي پرسپوليس را براي بازيکنان صنعت مس کرمان آناليز خواهم کرد و براي شکست اين تيم با برنامه پيش خواهيم رفت.
خريد و فروش ماشين مجيدي در تمرين استقلال!مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران که در جريان بازي با صنعت نفت آبادان دچار مصدوميت شد روز دوشنبه در تمرينات اين تيم حاضر شد، اما به جاي ريکاوري به خريد و فروش ماشين پرداخت.به گزارش شبکه ايران، شاهدان عيني حاضر در محل تمرين تيم فوتبال استقلال ديدند، فرهاد مجيدي حدود 02 دقيقه حرکات کششي و سپس دويدن نرم را آغاز کرد و پس از آن به سوي ناصر حجازي رفت و تمرينات خود را تعطيل کرد.چند نمايشگاه دار اتومبيل عصر دوشنبه 71 آبان در ورزشگاه نوبنياد حاضر شده بودند که مجيدي پس از ديدن آنان به جاي تمرين در کنار تيم با آنان به معامله و خريد و فروش ماشين پرداخت. ماشين فرهاد مجيدي در حال حاضر BMW 047 است، ولي گفته مي شود وي قصد فروش اين ماشين را دارد و به دنبال خريد ماشيني با مدل بالاتر است.
ديدار ذوب آهن با تيم دانشجويان ژاپنتيم فوتبال ذوب آهن اصفهان که 5 روز زودتر از ديدار نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا به ژاپن سفر کرده است، براي آمادگي بيشتر صبح امروز در ديداري تدارکاتي برابر منتخب دانشجويان ژاپن به ميدان مي رود.نفرات تيم ذوب آهن هر روز دو نوبت تمرين آماده سازي را برگزار مي کنند و کادرفني اين تيم به خاطر قرار گرفتن بازيکنان در شرايط مسابقه و همچنين تطابق بيشتر با محيط، اين بازي تدارکاتي را در نظر گرفته است.