دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی برلوسکوني ديدار ايران – ميلان را لغو کرد !

با اين وجود در فاصله چند روز از توافقات اوليه اي که براي برگزاري ديدار تيم ملي فوتبال ايران برابر ميلان ايتاليا گذشته بود، ” سيلويو برلوسکوني ” با دلايل خاص خودش از برگزاري اين بازي ممانعت کرد.
 روزنامه قدس تنها رسانه اي بود که چند روز قبل از طريق برخي منابع خبري خود نام حريف تدارکاتي روز دوم ژانويه تيم ملي را اعلام کرد. عباس ترابيان سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال که تلاش بسياري کرد تا نام تيم مورد مذاکره اين فدراسيون محفوظ بماند، روز سه شنبه در شرايطي خبر از منتفي شدن برگزاري بازي بزرگ تيم ملي در روز دوم ژانويه داد که بازهم اسمي از حريف ايران نبرد.ترابيان در اين مورد گفت: براي ديدار دوستانه تيم ملي فوتبال کشورمان در تاريخ 2 ژانويه 2011 ( 12 دي ماه 1389 ) يک تيم باشگاهي را در نظر داشتيم و حتي با مسئولان اين باشگاه به توافقات نسبي نيز رسيده بوديم.
وي در ادامه افزود: در نهايت با آن تيم باشگاهي به توافق نرسيديم. مسؤولان آن باشگاه مطرح اروپايي اعلام کرده اند که در تاريخ ششم ژانويه 2011 يک ديدار سخت در ليگ خود پيش رو دارند و نمي توانند در تاريخ 2 ژانويه يک ديدار سنگين را مقابل تيم پرقدرت ايران برگزار کنند. متاسفانه آنها با اين بهانه از رويارويي با تيم ايران عذرخواسته اند.
با اين حال مسؤولان فدراسيون فوتبال در تلاشند تا حريف جديدي را جايگزين ميلان ايتاليا کنند. در مورد دلايل لغو شدن ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و ميلان گفته مي شود به دليل اختلاف نظرات سياسي که برلوسکوني با ايران دارد مانع از برگزاري اين بازي شده و بازي سنگين شش روز بعد ميلان را بهانه کرده است.