دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی کريمي 33 را هم دريبل کرد !

دو سال پيش همين امروز بود که در قامت يک ستاره محبوب و فوق العاده کار گشا در هتل محل اردوي پرسپوليس برايش تولد گرفتند.
 
قدس : سال قبل در دبي در اردوي استيل دوباره او همان ستاره بزرگ بود که تيم نوخواسته اش را تا سه، چهار پله بالاي جدول هم کشانده بود اما امروز آن مصدوميت لعنتي همسترينگ کاري کرده که آقاي يک پا و دو پا دريبل اش نمي آيد يا اگر هم بيايد اين پاهاي جادويي است که ديگر جادو نمي کنند. ديروز هم برايش تولد گرفتند تولد 33 سالگي. جادوگر ميان هم تيمي هايش دوباره لبخند زورکي روي لبان خود آورد اما حتي در روز تولد نيز لبخند او به اندازه جشن هاي قبلي شيرين نبود.
ستاره معترض فوتبال ايران يک روز قبل از ورود به 33 سالگي حتي از آن شمايل خود ساخته که در کنار اعجازش با توپ از او کاراکتري فوق العاده ساخته بود فاصله گرفت. علي کريمي به يکباره و بدون آنکه کسي از او بپرسد از علي دايي يکي از آنهايي که در فوتبال سال ها دوستش نمي داشت حمايت کرد چه اينکه او هنوز در قبال درخواست مصاحبه ها حرف نمي زند و جايي که بايد سخن بگويد از برقراري ارتباط با آنهايي که از ته دل دوستش دارند عاجز است.
علي کريمي ستاره عجيب فوتبال ايران 33 ساله شد شايد تماشاي آن دو شمع بر روي کيک براي خود او هم لبخندي تلخ را به دنبال داشته باشد از آنهايي که چندي بعد منجر به اظهارنظر ويژه مي شوند؛ يکي مثل خداحافظ فوتبال!