دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی راه‌اندازي سايت اختصاصي افشين قطبي

“افشين قطبي” سرمربي تيم ملي فوتبال ايران وب سايت شخصي خود را روز جمعه 21 آبان ماه 1389 راه اندازي کرد.
ایسنا: اين وب سايت با نشاني WWW.AFSHINGHOTBI.COM  از همين روز به دو زبان فارسي و انگليسي براي بازديد عموم باز شده است.
وي در نخستين يادداشت خود در اين وب سايت به مردم ايران گفته است که ما با کمک شما مي توانيم بر تمامي مشکلات غلبه کنيم و پس از 35 سال قهرمان جام ملتهاي آسيا شويم. متن کامل يادداشت قطبي که در آن اهداف خود از راه اندازي اين وب سايت را نيز ذکر کرده، به اين شرح است:
«من بخاطر همراهي شما با شور و شعف من براي کشور عزيزمان ايران و فوتبال اين مرز و بوم از صميم قلب تشکر مي کنم. حمايت و عشق شما به من انگيزه داده است که تيم ملي را رهبري کنم. شما بهترين هستيد.
هرچه به جام ملتهاي آسيا 2011 نزديک مي شويم، تيم ملي به کمک شما براي کسب پيروزي که مدتها است در انتظارش هستيم بيشتر احتياج دارد. ما بيش از پيش نيازمند دعا، تشويق و حمايت بيدريغ شما هستيم.
ما با کمک شما مي توانيم بر تمامي مشکلات غلبه کنيم و پس از 35 سال قهرمان جام ملتهاي آسيا شويم. اين سايت متعلق به شمااست و از همگي شما مي خواهم که به من و بازيکنان نزديک تر شويد تا حماسه اي در تاريخ کشورمان بسازيم. کفش هاي خود را بپوشيد و با ما در يک سفر فراموش نشدني همراه شويد.»
در اين وب سايت بخش هاي گوناگوني مانند عکس و ويديو، بيوگرافي، تيم ملي، مصاحبه ها، دل شير و تماس با ما گنجانده شده است.
همچنين يادداشت ها، آخرين اخبار تيم ملي و لينک ها از ديگر بخش هايي است که در وب سايت سرمربي تيم ملي فوتبال ايران وجود دارد.