دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی دل بن‌همام جايي غير از سعيدلو گير است !

روزنامه اينترنتي جهان ورزش از قول يک منبع آگاه مي‌گويد به دنبال اصرار سعيدلو براي حضور در اين انتخابات، علي کفاشيان نام او را در فهرست نامزدهاي فوتبال ايران براي گرفتن يکي از پست‌هاي انتخابي قرار داده اما در عين حال نامه‌اي به بن همام نوشته و از او درباره شانس پيروزي رييس سازمان تربيت بدني پرسيده است.
 
به نوشته گل ، بر اساس شنيده‌ها رييس کنفدراسيون فوتبال آسيا علاوه بر فرستادن پاسخ کتبي نامه کفاشيان، شفاهي هم به او تاکيد کرده است که ترجيح مي‌دهد نماينده سريلانکا در اين انتخابات روي صندلي نايب رييسي منطقه مرکز و جنوب آسيا بنشيند. کسي به درستي نمي‌داند که پاسخ نااميد کننده بن‌همام چه زماني به دست سعيدلو رسيده که باعث نشده او از ثبت نام در اين انتخابات منصرف شود. از طرف ديگر برخي معتقدند سعيدلو اميدوار است با رايزني‌هاي بيشتر بتواند خود را به صندلي‌ که هدف قرار داده نزديک کند.
 
 او کمتر از دو ماه فرصت دارد تا اعضاي مجمع کنفدراسيون را قانع کند که حضورش در پست نايب رييسي AFC علاوه بر برآورده کردن آرزوهاي شخصي‌اش به رشد و توسعه فوتبال در اين منطقه از آسيا هم کمک خواهد کرد. رييس سازمان تربيت بدني ايران در اين بخش رقبايي از هند، نپال، پاكستان، سريلانكا و قرقيزستان دارد. اين در حالي است كه از منطقه شرق آسيا نام دكتر چونگ مونگ جون از كره جنوبي مشاهده مي‌شود. در بخش هيات اجرايي هم نام علي كفاشيان از منطقه مركز و جنوب مشاهده مي‌شود. پيشتر اين كرسي در اختيار محسن صفايي فراهاني بود كه با استعفاي او، علي كفاشيان خودش را براي عضويت در كميته اجرايي AFC كانديدا كرده است. پيش از اين قرار بود فريده شجاعي هم براي عضويت در بخش بانوان كميته اجرايي كنفدراسيون فوتبال آسيا نامزد شود كه در فهرست اعلام شده توسط AFC نام نايب رييس زنان فدراسيون فوتبال ايران ديده نمي‌شود. اين انتخابات شانزدهم دي برگزار مي‌شود.