دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی لاريجاني:كرمانشاه‌به‌نگاه‌ويژه‌اي‌نيازدارد

رييس مجلس شوراي اسلامي، تصريح كرد: با توجه به اين‌كه استان كرمانشاه در دوران جنگ تحميلي سختي‌هاي زيادي ديده است بايد نگاه ويژه‌اي به اين استان از نظر سرمايه‌گذاري صنعتي و امكانات مواصلاتي صورت گيرد.
به گزارش ایسنا، دكتر علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي صبح امروز پس از ورود به فرودگاه كرمانشاه ظرفيت‌هاي استان كرمانشاه را بسيار زياد توصيف كرد و با يادآوري سختي‌ها و مصائب وارد شده به استان در زمان جنگ تحميلي، خاطرنشان كرد: با توجه به اين مسئله بايد نگاه ويژه‌اي به اين استان از نظر سرمايه‌گذاري صنعتي، راه‌ها و امكانات مواصلاتي صورت پذيرد تا بتوان زيرساخت‌هاي توسعه در اين استان را فراهم كرد.
رييس مجلس شوراي اسلامي هم‌چنين استان كرمانشاه را استان پرظرفيتي از نظر كشاورزي و امكان ترانزيت و تجارت به كشورهاي همسايه و نيز در بخش سرمايه‌گذاري صنعتي ارزيابي كرد و با اشاره به بحث آمايش سرزميني كه در لايحه برنامه پنجم توسعه ديده شده است، افزود: امسال در برنامه پنج‌ساله مسئله آمايش سرزميني مورد توجه قرار گرفت تا به سرانجامي برسد.
وي ادامه داد: اين مسئله هم‌اكنون به عنوان معضلي در كشور است و بايد بتوان متناسب با ظرفيت‌هاي نسبي هر استان سرمايه‌گذاري‌هاي متناسب كشاورزي و صنعتي صورت بگيرد.
لاريجاني هم‌چنين از نشست خود با مسوولان و نمايندگان استان براي آشنايي با مسائل استان كرمانشاه در اين سفر خبر داد.
رييس مجلس شوراي اسلامي هم‌چنين با حضور در گلزار شهداي كرمانشاه به مقام شامخ شهداي اين استان اداي احترام كرد.