دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی باخت پرسپوليس، توقف سپاهان و برد استيل‌

هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال عصر امروز با برگزاري 4 ديدار آغاز شد.
در تبريز تراكتورسازي و پرسپوليس برابر يكديگر قرار گرفتند و تيم ميزبان با گلزني كرار جاسم در دقيقه 26 از روي نقطه پنالتي توانست پرسپوليس را شكست دهد تا علي دايي چهارمين شكست پياپي خود را تجربه كند. تيم تبريزي پس از 17 سال توانست از سد پرسپوليس عبور كند. در اين نيمه خداداد افشاريان، داور بازي به حميدرضا علي‌عسگر، مازيار زارع، حسين بادامكي و هادي نوروزي از پرسپوليس كارت زرد نشان داد. وي در دقيقه 64 كرار جاسم را به علت درگيري با هادي نوروزي از زمين بازي اخراج كرد.
تيم‌هاي استيل‌آذين و فولاد خوزستان در ورزشگاه دستگردي برابر هم صف‌آرايي كردند كه در اين مسابقه استيل‌آذين با گلزني سياوش اكبر‌پور در دقايق 34 و 65 از روي نقطه پنالتي، در مقابل تك گل فولاد كه توسط باكاري دياكيته در دقيقه 70 به ثمر رسيد، با نتيجه 2 بر يك به برتري دست يافت. استيل‌آذين با اين پيروزي توانست اولين 3 امتيازي اين فصل را با علي پروين، رئيس سازمان اين باشگاه و محمد خاكپور، سرمربي خود جشن بگيرد.
قضاوت اين ديدار برعهده عليرضا فغاني بود. وي به مهرداد جماعتي، جابا مجيري، رضا نوروزي، سيامك سرلك از فولاد خوزستان و امير شاپورزاده از استيل‌آذين كارت زرد نشان داد و در دقيقه 65 رضا معقولي از فولاد را با كارت قرمز جريمه و از زمين بازي اخراج كرد.
در ديگر بازي همزمان سپاهان و راه‌آهن شهرري در اصفهان برابر هم قرار گرفتند كه شاگردان تارتار در دقيقه 16 با گل امين متوسل‌زاده از حريف خود پيش افتادند و نيمه اول را با برتري به رختكن رفتند اما در نيمه دوم شاگردان امير قلعه‌نويي در دقيقه 50 توسط جلال حسيني توانستند بازي را به تساوي بكشانند. اين پايان كار نبود و بار ديگر بهادر عبدي در دقيقه 70 از روي نقطه پنالتي گل دوم راه‌آهن را به ثمر رساند ولي سپاهان اجازه نداد اين خوشحالي زياد دوام داشته باشد و در دقيقه 73 توسط محسن بنگر، مدافع خود بازي را بار ديگر به تساوي كشاند و بازي با تساوي 2 بر 2 خاتمه يافت.
البرز حاجي‌پور، داور مسابقه به حسين كوشكي بازيكن راه‌آهن كارت زرد نشان داد. وي اميد ابراهيمي از سپاهان را در دقيقه 70 از زمين بازي اخراج كرد.
ديدار تيم‌هاي نفت تهران و ملوان بندرانزلي نيز كه در ورزشگاه تختي تهران برگزار شد با تساوي بدون گل به پايان رسيد. قضاوت اين ديدار برعهده ايرج ساعدي بود. وي به محسن مسلمان و پژمان نوري از ملوان كارت زرد نشان داد.