دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی حاشيه‌هاي ديدار استيل‌آذين ـ فولاد

بازي تيمهاي استيل‌آذين و فولاد خوزستان در هفته‌ي هجدهم ليگ برتر از ساعت 15 امروز (پنج‌شنبه) در ورزشگاه شهيد دستجردي آغاز شد که اين ديدار با تک گلي که سياوش اکبرپور در دقيقه 34 از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند يک بر صفر به سود استيل‌آذين دنبال مي‌شود.
*علي پروين رييس سازمان فوتبال باشگاه استيل‌آذين از دقيقه 20بازي وارد ورزشگاه شد و در جايگاه ويژه قرار گرفت.
*مهدي مهدوي کيا که همچنان مصدوم است اين بار بر خلاف بازيهاي قبل که در جايگاه ويژه مي‌نشست در قسمت پايين اين جايگاه و در ميان تماشاگران استيل‌آذين قرار گرفت.
*هواداران استيل‌آذين پس از گرفته شدن پنالتي به سود اين تيم و همچنين بعد از گل شدن اين ضربه 10 دقيقه فقط علي پروين را تشويق مي‌کردند و پس از آن هم اکبرپور زننده گل استيل‌آذين را تشويق کردند.
*در دقيقه 45 مهرزاد معدنچي، بازيکن استيل‌آذين که پيش از اين يک کارت زرد دريافت کرده بود تکل خطرناکي بر روي بختيار رحماني بازيکن فولاد انجام داد که نيمکت‌نشينان فولاد در اين صحنه اعتقاد به دريافت کارت زرد دوم معدنچي و اخراج اين بازيکن داشتند، اما عليرضا فغاني داور اين ديدار در ميان ناباوري کادر فني فولاد خطاي بازيکن اين تيم را اعلام کرد و يک کارت زرد نيز به او نشان داد.
در اين لحظه مجيد جلالي سرمربي فولاد که در يک قدمي صحنه قرار داشت با ورود به داخل زمين به فغاني اعتراض کرد و کادر فني فولاد نيز به تبعيت از جلالي اعتراض خود را به داور اعلام کردند. اما فغاني بختياري زاده کمک مربي فولاد را به دليل اعتراض به داور از روي نيمکت اين تيم اخراج کرد که اين موضوع هم با اعتراض مسوولان فولاد و مجيد جلالي همراه بود.
*پس از اين صحنه هواداران استيل‌آذين يکصدا از محمد خاکپور سرمربي اين تيم درخواست تعويض مهرزاد معدنچي را کردند.
*حدود 500 تماشاگر در ورزشگاه دستجردي حضور دارند که از اين ميان 50 تن از آنان هواداران فولاد هستند.