دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی روایت اکرمی از تکه‌تکه شدن میراث‌فرهنگی

عضو كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: این كمیسیون قطعه‌قطعه كردن سازمان میراث فرهنگی را به نفع كشور، سازمان و پرسنل آن نمی‌داند.
به گزارش ایسنا، سیدرضا اكرمی بیان كرد: ما در كمیسیون فرهنگی دو كار انجام دادیم؛ نخست این‌كه گزارش نگرانی و نارضایتی برخی افراد از سازمان میراث فرهنگی را گرفتیم و نوشته‌های آن‌ها را خواندیم. پس از آن، جلسه‌ای را با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگزار كردیم و صحبت‌های او را شنیدیم.
او ادامه داد: در نهایت، این جلسه و صحبت‌ها بدون جمع‌بندی به پایان رسید و ما منتظر ماندیم تا زمان بگذرد و بازتاب این تغییر و جابه‌جایی به استان‌های اصفهان و فارس و ماندگاری برخی كارمندان را در تهران ببینیم.
وی اظهار كرد: به‌طور كلی، با قاطعیت می‌گویم كمیسیون فرهنگی با این‌گونه قطعه‌قطعه كردن سازمان میراث فرهنگی مخالف است و این كار را به نفع كشور و سازمان میراث فرهنگی نمی‌داند.
روز گذشته نیز یك كارشناس حقوقی بیان كرد: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به بهانه‌ی شلوغ‌ بودن تهران، مانند گوشت قربانی چند تكه شد و در كنار آن، هزینه‌هایی شد كه اصلا نمی‌ارزید. در این شرایط، تكه‌تكه كردن سازمان میراث فرهنگی اشتباه بود.