دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی بروجردی:سیر‌دادگاه‌حریری‌سیاسی‌است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای راهپیمایی نهم دیماه گفت: 9 دی تجلی ولایتمداری ملت بزرگ ایران است.
به گزارش مهر، علاء الدین بروجردی در حاشیه جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سخنانی با تشریح دستاوردها، ابعاد و پیامهای 9 دی اظهار داشت: حماسه نهم دیماه تجلی ولایتمداری ملت بزرگ ایران است.
وی با تاکید بر اینکه ملت ایران بارها ایستادگی و ولایتمداری خود را در طول سه دهه گذشته ثابت کرده اند، بیان داشت: مردم ایران نشان دادند که انقلابی را که با یک سرمایه گذاری عظیم و تقدیم ده ها هزار شهید به وجود آورده اند به هیچ وجه حاضر نیستند خدشه ای بر پیکره عظیم این نظام وارد شود.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرمایه گذاری دشمنان انقلاب در مقاطع مختلف برای ایجاد مشکلاتی در داخل جامعه، تصریح کرد: مردم ما همان گونه که در حماسه نهم دی ماه نشان دادند و در 22 بهمن ماه نیز این موضوع را تکرار کردند ثابت کردند که پیوند ملت ایران با ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ناگسستنی است.
بروجردی همچنین در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر در مورد روند دادگاه رفیق حریری نیز بیان داشت: اسناد متعددی که رهبر حزب الله افشا کردند و واقعیت های موجود در این دادگاه نشان دهنده این است که دادگاه ترور رفیق حریری یک حرکت سیاسی و نمایشی است.
وی با تاکید بر اینکه پیش از این بارها حزب الله این جنایت یعنی ترور رفیق حریری را محکوم کرده است، بیان کرد: این موضوع مورد نفرت مردم لبنان نیز قرار دارد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با این اوصاف دخالت قدرت های بزرگ به خصوص آمریکا در این دادگاه نشان می دهد که سیر دادگاه رفیق حریری به هیچ وجه سیر قضایی نیست.
بروجردی با تاکید بر اینکه سیر حاکم بر دادگاه حریری کاملا سیاسی است، خاطر نشان کرد: به همین دلیل طبیعتا وقتی یک تصمیم سیاسی را بخواهند با استفاده از یک محمل قضایی اتخاذ کنند از هم اکنون می توان اعلام کرد که رای این دادگاه مردود است.