دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی دولت چشم انتظار نهایی‌شدن برنامه‌پنجم

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه زمان دقیق ارائه لایحه بودجه سال آینده به مجلس هنوز مشخص نیست زیرا دولت همچنان منتظر نهایی شدن برنامه پنجساله پنجم توسعه از سوی نمایندگان مجلس است، ابراز امیدواری کرد که در ماه های آینده تعامل بین دولت ومجلس برای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها بیشتر گردد.
به گزارش مهر، حجت الاسلام سید محمد رضا میرتاج الدینی در خصوص آخرین وضعیت زمان ارائه لایحه بودجه سال 90 به مجلس اظهار داشت: زمان دقیق ارائه لایحه بودجه سال آینده به مجلس هنوز مشخص نیست زیرا دولت همچنان منتظر نهایی شدن برنامه پنجساله پنجم توسعه از سوی نمایندگان مجلس است.
وی با بیان اینکه درحال حاضر دولت پیگیر سه موضوع مهم است، در تشریح آنها عنوان کرد: نهایی شدن برنامه پنجم، آماده سازی لایحه بودجه سال آینده و هدفمند کردن یارانه ها از جمله مسائل مهمی است که هم اکنون دولت بطور جدی آنها را پیگیری می کند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اهتمام جدی دولت در اجرای صحیح قانون هدفمند کردن یارانه ها، گفت: دولت بصورت روزانه ستاد هدفمند کردن یارانه ها را بروز می کند تا مشکلی برای مردم بوجود نیاید.
وی در ادامه با مثبت ارزیابی کردن تعامل مجلس با دولت درخصوص اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها، ابراز امیدواری کرد که در ماه های آینده هم این تعامل بیشتر گردد تا بتوان گام نخست اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها را با موفقیت برداشت تا مردم از برکات آن منتفع شوند.
گفتنی است، برنامه پنجساله پنجم توسعه دی ماه سال گذشته (1388) یعنی قبل از ارائه لایحه بودجه سال 89 به مجلس ارائه شده بود که بر این اساس نمایندگان مجلس می بایست تاکنون کار بررسی برنامه پنجساله پنجم توسعه را به اتمام می رساندند که هنوز این مهم توسط مجلس محقق نشده است و حتی به اعتقاد برخی از اعضای هیئت رئیسه مجلس این کار تا اواسط ماه جاری (دیماه) بطول خواهد انجامید.
پیش از این نیز معاون پارلمانی رئیس جمهور با اعلام اینکه دولت لایحه بودجه سال 90 را بهمن یا اسفند ماه سال جاری به مجلس ارائه خواهد کرد، گفته بود که مجلس هم طبیعتا باید این لایحه را قبل از سال جدید به تصویب برساند.